ماژول شبکه سیسکو CISCO GLC-BX-U

CISCO GLC-BX-U

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: دارای یک پورت 1000BASE-BX10 Ethernet SFP تکنولوژی اتصال WIRED رابط ها DUAL-LC SIMPLEX OPTICAL CONNECTOR پشتیبانی از استاندارد IEEE802.3Z Compliant پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 131... سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP
650,000 تومان
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ماژول GLC-BX-U یک ماژول شبکه سیسکو می‌باشد که دارای دارای یک پورت 1000BASE-BX10 Ethernet SFP میباشد.این مدل از ماژول فیبر نوری سیسکو از استاندارد IEEE802.3Z Compliant پشتیبانی میکند و با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP سازگار است.ماژول GLC-BX-U دارای فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 1310nm و حداکثر 1490nm در مسافت تا 10 کیلومتر میباشد.

مشخصات
‎ دارای یک پورت 1000BASE-BX10 Ethernet SFP
‎ تکنولوژی اتصال WIRED
‎ رابط ها DUAL-LC SIMPLEX OPTICAL CONNECTOR
‎ پشتیبانی از استاندارد IEEE802.3Z Compliant
‎ پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 1310nm و حداکثر 1490nm در مسافت تا 10 کیلومتر
‎ سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...