ماژول شبکه سیسکو CISCO GLC-SX-MM

CISCO GLC-SX-MM

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: دارای درگاه SX, LC multi-mode دارای طول موج 850 نانومتر دارای قابلیت Hot Plug پشتیبانی ازاستانداردهای Ethernet 1000Base-SX, LC m... طول موج 850 نانومتر نوع فیبر SFP , mini-GBIC نوع کابل 1000Base-SX طول کابل حداکثر 548 متر
270,000 تومان
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ماژول GLC-SX-MM یک ماژول شبکه سیسکو می‌باشد که دارای درگاه SX, LC multi-mode میباشد.این مدل از ماژول فیبر نوری سیسکو از استاندارد Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode پشتیبانی میکند.ماژول CISCO GLC-SX-MM همچنین دارای قابلیت Hot Plug میباشد و طول موج آن 850 نانومتر است .

مشخصات
‎ دارای درگاه SX, LC multi-mode
‎ دارای طول موج 850 نانومتر
‎ دارای قابلیت Hot Plug
‎ پشتیبانی ازاستانداردهای Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode
‎ طول موج 850 نانومتر
‎ نوع فیبر SFP , mini-GBIC
‎ نوع کابل 1000Base-SX
‎ طول کابل حداکثر 548 متر
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...