ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GLC-T

CISCO GLC-T

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر وزن : 75 گرم پشتیبانی از استانداردهای CE, FCC Class A certified... حداکثر طول کابل 10 متر طول موج 1310nm نوع فیبر SFP , mini-GBIC نوع کابل Cat 6/Cat 6a سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T نوع درگاه LC/UPC
750,000 تومان
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ماژول GLC-T یک ماژول فیبر نوری سیسکو می‌باشد که در حالت SingleMode تا فاصله 10 متر را پشتیبانی می کند و حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند.ماژول GLC-T سیسکو یک ماژول SFP می باشدکه قابلیت Hot Plug، سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T، با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک را دارا می‌باشد.همچنین طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GLC-T برابر با 1310 نانومتر است.

مشخصات
‎ ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
‎ وزن : 75 گرم
‎ پشتیبانی از استانداردهای CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
‎ حداکثر طول کابل 10 متر
‎ طول موج 1310nm
‎ نوع فیبر SFP , mini-GBIC
‎ نوع کابل Cat 6/Cat 6a
‎ سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
‎ نوع درگاه LC/UPC
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...