ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GLC-ZX-SM 80KM

CISCO GLC-ZX-SM 80KM

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: دارای طول موج 1550nm حداکثر فاصله انتقال 49.7miles نوع شبکه SFP (mini-GBIC) transceiver module نرخ انتقال داده 1.25Gbps تکنولوژی انتقال Wired نوع کابل Ethernet 1000Base-ZX پشتیبانی از استانداردهای EN 60825 , EN 60950 , FDA...
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ماژول CISCO GLC-ZX-SM 80KM یک ماژول فیبر نوری سیسکو می‌باشد که در دو حالت single mode و multi mode کار میکند. این مدل از ماژول فیبر نوری سیسکو در حالت سینگل مد داده ها را با طول موج nm1550 در حداکثر فاصله 70 کیلومتر ارسال میکند.ماژول GLC-ZX-SM سیسکو یک ماژول SFP می باشدکه قابلیت Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-ZX را داراست و از تکنولوژی انتقال Wired بهره میبرد.

مشخصات
‎ دارای طول موج 1550nm
‎ حداکثر فاصله انتقال 49.7miles
‎ نوع شبکه SFP (mini-GBIC) transceiver module
‎ نرخ انتقال داده 1.25Gbps
‎ تکنولوژی انتقال Wired
‎ نوع کابل Ethernet 1000Base-ZX
‎ پشتیبانی از استانداردهای EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoHS
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...