ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO QSFP-40G-LR4

CISCO QSFP-40G-LR4

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: ابعاد : 8.5*72*18 میلی متر وزن : 0.04 کیلوگرم نرخ انتقال داده 40 Gbps دارای تکنولوژی ارتباط Wired دارای طول موج 850nm حداکثر فاصله 100 متر نوع فیبر MMF نوع کانکتور Dual LC پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3ba
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ماژول QSFP-40G-LR4 یک ماژول فیبر نوری سیسکو می‌باشد که دارای پورت 100Base-FXمیباشد.ماژول QSFP-40G-LR4 سیسکو ،داده ها را با نرخ 40Gbps منتقل میکند و از استاندارد IEEE 802.3ba پشتیبانی میکند.CISCO QSFP-40G-LR4 همچنین دارای تکنولوژی ارتباط Wired و طول موج 850 نانومتر با حداکثر فاصله 100 متر است.

مشخصات
‎ ابعاد : 8.5*72*18 میلی متر
‎ وزن : 0.04 کیلوگرم
‎ نرخ انتقال داده 40 Gbps
‎ دارای تکنولوژی ارتباط Wired
‎ دارای طول موج 850nm
‎ حداکثر فاصله 100 متر
‎ نوع فیبر MMF
‎ نوع کانکتور Dual LC
‎ پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3ba
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...