ماژول فیبر نوری میکروتیک MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D

دسته : ماژول
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: Type : SFP Modules Mikrotik Wavelength : 1310nm Mode : SM Distance : 20KM Data Rate : 1.25G Connector : Dual LC Format : SFP
750,000 تومان
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
مشخصات
‎ Type : SFP Modules Mikrotik
‎ Wavelength : 1310nm
‎ Mode : SM
‎ Distance : 20KM
‎ Data Rate : 1.25G
‎ Connector : Dual LC
‎ Format : SFP
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...