مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C

Huawei EchoLife HG8245C

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: دارای گارانتی یکساله ارمغان اشراق وزن: 0.5 کیلوگرم اتصالات : 2x POTS، 4x Fast Ethernet ، Wi-Fi، 1xUSB... پشتیبانی از تکنولوژی: GPON نوع کانکتور فیبر نوری : SC/UPC GPON پورت : Class B+/PX20+ optical module قدرت گیرندگی آنتن: 5dBi LED نشانگر: Power/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS منبع تغذیه: 90 تا 270 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز ورودی آداپتور: 11 تا 14 ولت DC با جریان 2 آمپر
26%
1,350,000
1,000,000 تومان
برای اطلاع از قیمت با شماره 02149187187 تماس بگیرید
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در این متن در خصوص مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C یا به طور اختصار مودم هوآوی c 8245 مطالبی به صورت اختصار بیان شده و در زمینه امکانات و معایب آن نیز نکاتی اشاره شده است. این محصول با کیفیت بوده و در آن از ویژگی های خوبی استفاده شده که در متن به آنها اشاره گردیده است.در صورت نیاز به پچ کورد فیبر نوری،مبلغ 100000تومان به قیمت اضافه می‌شود.

  • معرفی مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C

مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C یکی از انواع مودم های فیبر نوری به کار رفته در حوزه تجهیرات شبکه می باشد که با وزنی در حدود نیم کیلوگرم تولید شده است. در این محصول از 4 پورت استفاده شده است که این پورتها مربوط به اترنت سریع هستند. همچنین در این محصول از 2 پورت تلفن یا پست نیز استفاده شده است. در کنار پورت های اعلامی، پورت یو اس بی و پورت پان نیز وجود دارد. این محصول به عنوان یکی از مودم هایی است که در آن می توان پهنای باند موجود را توسعه داد. لذا برای مصارف خانگی و کارهای کوچک بسیار مفید می باشد. در ادامه متن در خصوص کارکردهای مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C مطالب بیشتری استفاده خواهد شد. 

  • مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C نوعی از انواع مودم های پرکاربرد

این مودم دارای دو آنتن قدرتمند برای انتقال داده است. با توجه به این که در هنگام استفاده از مودم ها، تشخیص مشکلات موجود دارای اهمیت است، لذا بر روی بدنه این محصول از انواع چراغ های ال ای دی استفاده شده که از آنها جهت هشدار استفاده می شود. در مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C از کانکتور SC/UPC استفاده شده است. همچنین برای استفاده از این مودم باید از آداپتوری با ورودی 11 الی 14 ولت 2 آمپر استفاده نمود. داشتن اطلاعات در خصوص سخت افزار به کار رفته در این مودم باعث می شود تا از صدمات ممکنه جلوگیری به عمل آید. برای تهیه این مودم که با توجه به کارایی و اندازه، می تواند در انواع جیبی، روتر، رومیزی و موارد مشابه دیگر باشد، می توانید با کارشناسان این مجموعه مشاوره نمایید.

مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C

  • مودم هوآوی C 8245

مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C می تواند از فرکانس 5dbi پشتیبانی نماید. استفاده از مودم باعث می شود تا ارتباط دقیقتر با دنیای تکنولوژی و اینترنت مهیا شده است. یکی از معایب این محصول آن است که دارای پورت گیگابایت نیست و تقریبا به نسبت رقبایش قیمت مناسب تری دارد. با استفاده از این دستگاه می توان به اینترنت پر سرعت دست یافت. با استفاده از مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C می توان به صورت همزمان از مودم و تلفن استفاده نمود. البته در برخی از مودم ها با استفاده از رابط که نویزگیر هم هستند، می توان از این قابلیت استفاده کرد که در این مودم این امکان به صورت پیش فرض فراهم شده است. در مقایسه با امکاناتی که برای این مودم برند هوآوی در نظر گرفته شده است، قیمت مناسبی در نظر گرفته شده که افراد می توانند از این دستگاه به راحتی استفاده نمایند. از دی ماه سال 1399 به بعد، روند قیمتی مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245C رو به کاهش گذاشته و تقریبا تعدیل شده است. در پایان اشاره می شود که این مودم قابلیت آن را دارد که از شبکه وای فای نیز پشتیبانی شود. تمام این موارد اشاره به محصولی دارد که توانایی های قابل قبولی برای کاربران ایجاد می نماید.

مشخصات
‎ دارای گارانتی یکساله ارمغان اشراق
‎ وزن: 0.5 کیلوگرم
‎ اتصالات : 2x POTS، 4x Fast Ethernet ، Wi-Fi، 1xUSB2.0، GPON ONT
‎ پشتیبانی از تکنولوژی: GPON
‎ نوع کانکتور فیبر نوری : SC/UPC
‎ GPON پورت : Class B+/PX20+ optical module
‎ قدرت گیرندگی آنتن: 5dBi
‎ LED نشانگر: Power/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS
‎ منبع تغذیه: 90 تا 270 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز
‎ ورودی آداپتور: 11 تا 14 ولت DC با جریان 2 آمپر
دیدگاه خود را بنویسید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...